Our Projects

Zážitková Incentíva, Vysoké Tatry 2017

Pre 30 zamestnancov Českej spoločnosti ZIMMER BIOMET sme pripravili bohatý zážitkový program.
Hostia boli ubytovaní v hoteli Grand, Starý Smokovec.
V sobotu ráno sme začali rozcvičkou – Cvičme v rytme :-) pred hotelom, potom sme sa presunuli lanovkou na Hrebienok.
Tam sa tímy zladili - naraz museli vypiť pravú tatranskú horcovicu z promile lyže :-) A nasledovala prvá súťaž – lopata racing :-) Poniektorí sa vrátili do detských čias a jazdu na lopate si riadne vychutnali :-)
Potom sme sa presunuli na Reinerovu chatu, kde na nás čakali vysokohorský záchranári so psom Zerom, ktorý nám predviedol ako sa vyťahujú ľudia zasypaní lavínou a záchranári nám porozprávali ako sa správať v prípade lavínovej nehody.
Následne si súťažiaci vyskúšali tímovú koordináciu na Maxi Lyži:-) Z Reinerovej chaty sme pokračovali na Zámkovského chatu pod dohľadom vysokohorských nosičov, ktorí rozdali tímom náklad – 25 kg uhlia, ktoré museli čo najskôr vyniesť na Zámkovského chatu.
Na Zámkovského chate sme sa občerstvili a vychutnávali krásne zimné počasie. Súťažiaci mali možnosť si vyskúšať lavínové vyhľadávače.
Zo Zámkovského chaty sme sa vrátili na Hrebienok, kde boli pripravené pre všetkých sánky a divoká jazda do Smokovca po zľadovateľom teréne bola bláznivou bodkou za krásnym dňom v Tatrách.
Večer na nás čakala cimbalová hudba a slovenské špecialitky v Zbojíckej Kolibe v Starej Lesnej.

 

<< Späť na predošlú stránku


2024 :: JANE EVENTS, s. r. o. :: design by 4ENZO, s.r.o.